čtvrtek 5. prosince 2013

Catrice CAMOUFLAGE cream

Dobré čtvrteční dopoledne,

tak předně bych se chtěla omluvit, že jsem bůhví jak dlouho nenapsala žádný příspěvěk. Bohužel jsem měla moc práce a moc starostí. Což mě samozřejmě neomlouvá, ale pochopit se to dá :)

Jelikož jsem si před, já nevím, půl rokem koupila korektor pod oči od Essence a byla jsem z něj velice zklamaná,což mi připomíná, že bych taky mohla udělat recenzi, protože nekryl, lepil a po půl dni se odrolil :D No prostě krása :) No takže jsem pečlivě probádala blogy a korektor od Catrice se zdál jako jasná volba.

Jak jsem se už zmínila, hodně práce a hodně starostí se na obličeji projeví, proto potřebuji dobře krycí korektor jak pod oči, tak na nějaké ty pupínky...


Sice jsem původně chtěla korektor buď v tyčince nebo se štětečkem, protože moc nemám ráda, když si něco patlám na obličej prstem, ale zatím se mi toto balení používá dobře a prstem jde korektor dobře nanést.
 

Korektor má na první pohled i dotek docela tuhou konzistenci, ale při kontaktu s prstem, nebo pokožkou se roztaje a získá krásnou krémovou texturu. Je bez třpitek a podobných pitomin a na obličeji má matný vzhed.


Má vysokou krycí schopnost a přitom není na obličeji vidět. Asi jsem konečně dobře odhadla svůj odstín. Toto je 020 light beige. Odstíny mají myslím tři. 


Na této fotce jsem se snažila, aby bylo vidět jak kryje. Tuto pihu mám na ruce a je docela tmavá. Korektoru jsem nepoužila moc. Piha je sice stále vidět, ale s kruhy pod očima, nebo červenými flíčky si korektor lehce poradí.

Od té doby co mám tento korektor, jsem uplně přestala používat make-up. Jen zakryji kruhy pod očima, červené skvrny kolem nosu a nějaké ty pupínky a obličej vypadá naprosto přirozeně a zdravě. A další plus co mě překvapilo, je že nemastí pokožku, nikterak se mi nezhoršily pupínky. A to mě po všem vyskáčou.:)

Takže pro mě úlovek měsíce...ještě za tu cenu...něco okolo 70Kč...

Pokud sháníte korektor, jděte do něj :) a stejně tak pokud chcete nějakou maličkost k Vánocům pro kamarádku, sestru a tak...:)

Have a nice day :) Iveta

Žádné komentáře:

Okomentovat