Tato značka mě už dlouho lákala. Miluju totiž všechno co zavání přírodou, bylinkami apod. :)
Nejdřív jsem v Tescu narazila na Multipurpose Cream za pár kaček, tak jsem ho hned hodila do košíku, pak mi přišel Ladybox, kde byl peeling Neem Scrub...no a když mi tyto dvě věci fungovaly, koupila jsem si ještě u Rossmanna pleťový krém Nourishing Skin Cream. A tak vzniklo trio na problematickou pleť :)
Začnu popořadě. 1. Multipurpose cream:
Oficiální popis: Krém je obohacen o Aloe Vera, která má silně antimykotické a antibakteriální vlastnosti. Dále obsahuje Zinek calx, který má protizánětlivé vlastnosti. Indický Mader a Čínský dmek mají antiseptické účinky působící na kožní infekce. Ochranný a víceúčelový krém zklidňuje bolavou pokožku, chrání a pomáhá udržovat celkový stav pokožky.
Krém mi strašně krásně voní. Někomu to ale může smrdět. Když si "roznípu" obličej, opravdu pomáhá hojit stroupky. Ikdyž je mastný, neucpává póry a pleť je po něm díky zinku matná! Nedoporučuji ale používat každý den na celý obličej, zinek vysušuje. Lepší je používat jen lokálně na postižená místa. A malé info - můžete ho koupit pod názvem Multipurpose cream, nebo Antiseptic cream. Výrobek je to totožný.
2. Purifying Neem Scrub:
Obsahuje Nimbu, která má antibakteriální účinky. Peeling má velké zrníčka, ale neskrábe a nedráždí pleť. Je krémový a pleť zanechá jemnou, vláčnou a hydratovanou. Krásně voní.
3. Nourishing Skin Cream
Velmi lehký hydratační krém na smíšenou pleť. Musím přiznat, že za ty peníze (cca 60kč?) je opravdu perfekní. Velmi příjemně voní a pleť nezanechává mastnou, ani lepivou. Pleť je po něm taková hebká a příjemná. Dokonce mi ani neucpává póry, jako většina jiných krémů. Za mě za jedna!
Všechny tři výrobky jsou za svělé peníze, proto je mohu s čistým svědomím doporučit, protože v téhle cenové relaci, jsou naprostou jedničkou.
Akné se mi tedy nezlepšilo, ale tenhle boj už jsem vzdala. Stačí mi, když má pleť alespon hydratovanou a zklidněnou. Což Himalya dokázala. :)
Co vy? Máte něco osvědčeného, co pravidelně používáte? Dejte mi vědět :)
PS: blíží se 3000. zobrazení mého blogu. Není to moc, ale mám z toho hroznou radost. Proto bych chtěla udělat nějakou Giveaway, abych Vám poděkovala...měli by jste zájem? :)
Just Be Yourself