pátek 4. října 2013

M.A.C Studio fix fluid SPF15

V tomto článku bych ráda udělala recenzi na makeup, který mě používám už dlouhou dobu a je pro mě naprosto bezkonkurenční. 
Na oficiálních stránkách společnosti MAC se o tomto produktu píše, že je to moderní makeup, který kombinuje přírodní matný povrch a střední krytí se širokým spektrem UVA / UVB SPF 15 ochrany. Nanáší se snadno a rovnoměrně. Komfortní a dlouhotrvající, pomáhá minimalizovat výskyt pórů a nedokonalostí, čímž pleti propůjčuje hladší vzhled.

Pro tento makeup jsem se rozhodla po spoustě vyhozených peněz za "drogérkové" makeupy. Samozřejmě makeupy drogérkových značek mohou někomu vyhovovat, ale mně se po jakémkoliv, a že jsem jich  vyzkoušela kvanta, do druhého dne zhoršila pleť. Vyskákaly mi pupínky, ucpaly se mi póry a leskla se mi pleť. Proto jsem se rozhodla, na doporučení kamarádky, investovat do MACu. A dobře jsem udělala. Studio fix fluid používám víc jak rok a nezanáší pleť, nemastí a má krásný matný finish. 
Za příjemný bonus považuji obsluhu v kamenném obchodě MAC. Nejspíš je to samozřejmost v obchodech dražší kosmetiky, ale já jsem byla překvapená. Po vstupu do obchodu MAC se na Vás vrhne ochotný prodavač/ka usadí Vás do křesílka, zjistí jakou máte pleť a najde Vám vhodný odstín odzkoušením na Vaší lícní kosti. :)

A tady už přidávám foto, jak makeup vypadá na tváři. Já mám konkrétně odstín NC25.

Shrnutí:

 • Neucpává póry
 • Oil  free složení
 • SPF15
 • Matný vzhled
 • Balení s pumpičkou


1 komentář:

 1. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Přidejte se k úspěšným - Spojte se s více než 4,000,000 obchodníků a investorů ze 170 zemí

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat